wydawnictwopuls Postep

Dodatkowy mebel

Walizka umożliwia i ułatwia transportowanie rozmaitych rzeczy podczas podróży. Na tym jednak jej zastosowanie się nie kończy.

www.brukarstwo-bratbruk.pl

W domach wielu ludzi walizki spełniają jeszcze kilka innych funkcji. Takim przykładem może być używanie jej jako mebla, czyli zamiast kufra, regału czy szafki.

W zależności od tego którą jej powierzchnię zamierzamy wykorzystać można ją mieć w domu także jako stolik czy szafkę nocną. Obok meblowego zastosowania często także pełni rolę pojemników na pościel, sezonowe ubrania, buty czy na inne rzeczy wymagające przechowywania.

Niejednokrotnie używana jest jako miejsce do gromadzenia skarbów czy pamiątek. Widuje się także je w pokojach dziecięcych, gdzie pełnią funkcję pojemnika na zabawki.

Wielu ludzi lubiących oryginalne wyposażenie wnętrz zbiera stare, klasyczne walizki i tworzy z nich elementy ozdobne oraz wystrój swojego domu czy miejsca pracy. Często walizka na dnie szafy pełni funkcję pudła na ważne dokumenty, dzięki czemu w jednym miejscu są wszystkie ważne papiery, które można łatwo w całości wyjąć i zabrać razem z walizką.