wydawnictwopuls Postep

Ubraniowy must have na imprezę w domu

To, że zostałeś zaproszony na imprezę w domu, nie oznacza, że możesz przyjść ubrany lub ubrana byle jak. Wielu osobom się wydaje, że skoro na domówkach gra się w gry, ogląda telewizję czy urządza miłe pogawędki, to nie trzeba dobrze i schludnie wyglądać.

A to duży błąd. Ubiór odgrywa ważną rolę na imprezie! Mężczyźni śmiało mogą ubrać na imprezę w domu jeansy, ale na górę warto włożyć koszulę, dzięki czemu wygląd będzie bardziej elegancko. Dla wszystkich polecane są ubrania w stylu rainbow

Kobieta również nie powinna rezygnować z wyszukanej kreacji. Kobieca sukienka podkreślająca zgrabne nogi to must have na każdą imprezę, podobnie jak bluzka z dekoltem.

Oczywiście nic się nie stanie, jeśli przyjdziemy ubrani bardziej na luzie, ale nie należy przesadzić. Zastanawiając się nad strojem na domówkę, warto dopytać organizatora czy impreza odbywa się w określonym klimacie.

Wtedy koniecznie musisz zadbać o jakieś przebranie bądź ubrania wpasowujące się w tematykę domówki. Możesz wtedy puścić wodze fantazji i zaskoczyć wszystkich gości sowim strojem.

bar lodowy poznań