wydawnictwopuls Postep

Wspaniały Bałtyk

Jadąc nad morze możemy doświadczyć wspaniałego relaksu i odpoczynku w świetnych warunkach. To żadna nowość, ponieważ wzdłuż całego pasa polskiego wybrzeża od lat można cieszyć się znakomitym zapleczem turystycznym.

Wysokiej klasy gastronomia w dużej ilości, miejsca noclegowe gwarantujące świetne warunki urlopowiczom no i to, co najważniejsze – czyste, piaszczyste plaże. Nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, ale nasze plaże należą do najpiękniejszych w całej Europie, ponieważ zapewniają wygodę i komfort wszystkim gościom.

www.kznh.org

Nadają się idealnie do tego, aby zażywać słonecznych kąpieli, ale także do tego, by spacerować długo wzdłuż bałtyckiego brzegu. Siłą rzeczy tę drugą aktywność lepiej jest praktykować późnym popołudniem, gdy na plażach nie ma już wielu opalających się.

W ciągu dnia, jeśli jest naprawdę ciepło, trudno jest znaleźć skrawek wolnego miejsca, by rozłożyć swój leżak i parasol. Mamy także wśród nadmorskich kurortów kilka miejsc z fenomenalnymi atrakcjami, jak ruchome wydmy w Łebie czy ruiny zabytkowego kościoła w Trzęsaczu.

onur air bilet przewozy do Holandii Opolskie