wydawnictwopuls Postep

Doceń działanie olejków i oliwek

Ciąża to czas, w którym twoja skóra staje się niezwykle wymagająca. Zmieniają się jej potrzeby, a co za tym idzie nietrudno o wysypki, uczulenia czy zmiany wywołane gospodarką hormonalną.

Ciężarne kobiety najczęściej skarżą się na to, że ich skóra nadmiernie się łuszczy, jest przesuszona, oraz mniej jędrna, elastyczna. Jak się jednak okazuje jest grupa kosmetyków, które radzą sobie z wszystkimi tymi problemami.

funkcje.aktualne-mapy.com.pl

Mowa tutaj o naturalnych olejkach oraz drogeryjnych oliwkach. Kosmetyki te mogą znaleźć zastosowanie na każdym kroku codziennej pielęgnacji.

Z powodzeniem możesz je bowiem wykorzystywać do demakijażu, mycia, masowania skóry, jej nawilżania oraz łagodzenia wszelkich zmian. Olejki świetnie sprawdzą się też w walce z rozstępami oraz pomogą ci zmniejszyć widoczność tych już istniejących.

Do pielęgnacji możesz wykorzystywać naturalne, czyste olejki lub też możesz sięgnąć po gotowca w postaci oliwki drogeryjnej. Coraz więcej producentów tworzy bowiem specjalne oliwki, które są przeznaczone do stosowania przez kobiety w ciąży.

montibello aspazja.pl